Luty 18

Dobre wieści

Razem z żoną szykujemy się na przyjazd naszych rodziców, którzy mają nas nawiedzić za niespełna dwa dni. Jest to ich pierwsza wizyta od kiedy razem z żoną przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania w centrum Radomia. Rodzice przyjeżdżają skontrolować jak nam idzie wspólne życie i czy dajemy sobie radę jako świeżo upieczone małżeństwo. To, co obecnie dzieje się w naszym mieszkaniu można by przyrównać do jakiejś bomby atomowej lub przejścia potężnego huraganu – sprzątamy wszystko, od podłóg po same sufity, by udowodnić rodzicom, że jesteśmy odpowiedzialną młodą parą.

36

Dodatkowo, mamy dla nich bardzo miłą niespodziankę. Dwa dni temu dostałem awans ze stanowiska technologa na starszego technologa, technolog Radom. Dzięki temu moja miesięczna pensja ulegnie niewielkiemu zwiększeniu się, a moje warunki pracy ulegną poprawie. Dostanę większe i bardziej doświetlone biuro, pewniejsze godziny pracy i lepszy pakiet socjalny. Z tego co się dowiedziałem, dostanę nawet prywatną opiekę medyczną dla siebie i swojej rodziny. Dotychczasowy starszy technolog odszedł na zasłużoną emeryturę, a ja zajmuję jego miejsce.

Mamy nadzieję, że wszystkie niespodzianki, jakie przygotowaliśmy na przyjazd rodziców się udadzą. Chcielibyśmy, żeby byli z nas dumni i nie martwili się dużą odległością dzielącą nas od ich miejsca zamieszkania. 300 km to wcale nie tak dużo – pięć godzin i jesteśmy w domu!

Tagi: , ,
Copyright 2021. All rights reserved.

Opublikowano 18 lutego 2014 przez PTadmin in category "Życie codzienne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *