Praca: Inżynier Procesów Technologicznych

Inżynier Procesów Technologicznych
Miejsce pracy: Gutowo Małe
Zakres obowiązków:
  • Udział w wprowadzaniu nowych procesów technologicznych i rozwoju produktów
  • Realizacja prac technologicznych w zakresie produkcji wyrobów ortopedycznych
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień produkcyjnych
  • Monitorowanie i weryfikacja zużycia surowców
  • Projektowanie prototypów i wzorów
  • Pomoc w opracowywaniu dokumentacji produkcyjnej
  • Nadzór nad sprzętem kontrolnym
  • Tworzenie raportów i analiz
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne, preferowane w obszarach materiałoznawstwa, jakości, produkcji
  • Doświadczenie w dokumentacji technicznej i procesach produkcyjnych
  • Biegła znajomość MS Office
  • Umiejętność szkolenia innych
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zorganizowanie i precyzja
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i znajomość AutoCad będą dodatkowymi atutami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1
Pracodawca oferuje:
  • Wsparcie przy wdrożeniu
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie do wypoczynku)