Praca: Inżynier Produktu

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Inżynier Produktu
Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • Opieka nad asortymentem: prognozy, opisy, analizy, rekomendacje.
  • Aktualizacja dokumentacji produktowej.
  • Organizacja szkoleń i prezentacji produktowych.
  • Współtworzenie planów sprzedaży.
  • Reprezentacja firmy na zjazdach i konferencjach.
  • Wsparcie merytoryczne zespołu.
Wymagania:
  • Wykształcenie medyczne lub pokrewne (zdrowie publiczne, pielęgniarstwo, ratownictwo, fizjoterapia, biologia, biotechnologia, inżynieria biomedyczna, chemia).
  • Płynna komunikacja w języku angielskim.
  • Biegła obsługa MS Office.
  • Umiejętność wystąpień publicznych i determinacja do osiągania celów.
  • Kreatywność, samodzielność, inicjatywa w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań.
  • Możliwości awansu.
  • Współpraca z globalnymi markami.
  • Dogodna lokalizacja biura.
  • Duża samodzielność i wsparcie w realizacji pomysłów.
  • Stabilność zatrudnienia, umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i rozbudowany pakiet benefitów (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe).