Praca: Konstruktor

Firma inżynierska w Adamówku
Poszukuje pracownika na stanowiska
Konstruktor
Miejsce pracy: Adamówek, okolice Warszawy
Zakres obowiązków:
  • projektowanie instalacji i urządzeń w oparciu o wymagania i specyfikacje projektu: instalacje lakiernicze, przygotowania powierzchni, systemy transportu, urządzenia grzewcze (piece, suszarki),
  • przygotowanie modeli urządzeń 3D,dokumentacji wykonawczej 2D oraz dokumentacji towarzyszącej BOM (Bill of Materials), Instrukcje obsługi itp.,
  • wykonywanie obliczeń, symulacji konstrukcyjnych oraz dobór urządzeń i komponentów,
  • optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych i wdrożenie nowoczesnych rozwiązań,
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne takie jak: mechanika i budowa maszyn, inżynieria chemiczna i procesowa, energetyka, inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • nie wymagamy doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktora maszyn,
  • mile widziani studenci ostatnich lat studiów,
  • doświadczenie z zakresu projektowania maszyn w przemyśle(nie jest warunkiem koniecznym)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów technologicznych,
  • znajomość pakietu MS Office oraz programów wspomagających projektowanie 3D (preferowany Autodesk Inventor) oraz 2D (AutoCad)
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją i programami konstrukcyjnymi, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole, konsekwencja w realizacji zadań, dokładność oraz kreatywność,
  • umiejętność współpracy z innymi działami w firmie.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrożenia własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach zarówno polskich jak i międzynarodowych,
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • szkolenia, kursy, konferencje