Praca: Inżynier Procesu

Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Opis stanowiska:
  • Tworzenie dokumentacji technologii produktów,
  • Projektowanie dokumentacji dla specjalnych przyrządów i narzędzi,
  • Koordynacja procesu technologicznego z działami produkcji, jakości i utrzymania ruchu,
  • Wdrażanie środków korygujących i prewencyjnych.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Znajomość MS Office i AutoCAD,
  • Preferowane wiedza o technologiach produkcji kół zębatych.
Oferujemy:
  • Stabilna praca na pełen etat w solidnej firmie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe świadczenia, pozytywne środowisko pracy.