Praca: Technolog produkcji

Firma GENPOWER zajmuje się profesjonalną obsługą klienta obejmującą doradztwo w zakresie doboru, projektowania, produkcji, sprzedaży i wynajmu agregatów prądotwórczych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Genpower jest także autoryzowanym dealerem koncernu Cummins Inc.

Technolog produkcji
Miejsce pracy: Buszewo
Opis stanowiska:
  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej na wyroby produkowane i nowo projektowane w zakładzie
  • opracowywanie, wprowadzanie zmian i kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej, materiałowo-technologicznej zgodnie z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa
  • znajomość norm i przepisów związanych ze spawalnictwem i kontrolą jakości (PN-EN ISO 3834, PN-EN 1090, ISO 9001:2015)
  • rozwój istniejących rozwiązań technicznych oraz wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień
  • dobór i organizowanie procesów technologicznych w zakresie produkcji i konstrukcji stalowych,
  • bieżący nadzór nad wykonywaniem zleceń produkcyjnych
  • podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu niezgodności
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość zagadnień związanych ze spawalnictwem i obróbką metali
  • umiejętność pracy koncepcyjnej, komunikatywność, rzetelność
  • znajomość materiałoznawstwa
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.