Praca: Specjalista Odchyleń Procesowych

Specjalista Odchyleń Procesowych
Ożarów Mazowiecki
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Twoja rola

Celem pracy na stanowisku Specjalisty badania odchyleń procesowych jest prowadzenie dochodzeń z obszaru procesów produkcyjnych. Koordynacja współpracy z innymi obszarami funkcjonalnymi i prowadzenie procesu dochodzenia, w tym identyfikacji przyczyn źródłowych, analizy wpływu ryzyka i definicji CAPA.

Aktualnie na powyższe stanowisko szukamy 2 osób.

Twoje zadania
  • Generowanie kompleksowej dokumentacji odchylenia obejmującej między innymi analizę przyczynową, analizę wpływu, analizę ryzyka, działania korygujące, CAPA zapewniające dokładność treści i logiczny przepływ do dokumentacji,
  • Działanie w roli właściciela odchyleń procesowych,
  • Dbanie aby dokumenty zawierały wszystkie aspekty wymagań proceduralnych i najlepszych praktyk dotyczących jakości dokumentacji,
  • Praca indywidualna jak i w ramach zespołu dochodzeniowego. Współpraca z SME oraz  innymi członkami zespołu dochodzeniowego w celu udokumentowania informacji,
  • Dbanie o logiczny sposób prezentowania informacji w celu lepszego zrozumienia przez czytelnika,
  • Współpraca  z ekspertami w danej dziedzinie oraz SME, aby zapewnić właściwe realizowanie tematów specjalistycznych,
  • Wykazuje pro aktywność i zaangażowanie podczas dochodzenia i działań naprawczych związanych z dochodzeniem i związanymi z nim spotkaniami,
  • Koordynowanie procesu zamykania odchyleń we współpracy z QA Operacyjnym,
Jeśli posiadasz
  • Wykształcenie wyższe ze specjalizacją w dziedzinach: chemia, biotechnologia, biologia molekularna, biochemia, farmacja, medycyna lub pokrewne
  • Poziom języka angielskiego min. B2 (w mowie i piśmie),
  • Ponad 2 lata bezpośredniego doświadczenia w szczególności z QMS (odchylenia, CAPA, OOS itp.),
  • Zrozumienie wymagań dotyczących harmonogramu odchyleń i umiejętność wyjaśnienia tych potrzeb wszystkim członkom zespołu dochodzeniowego, a także innym pracownikom,
  • Umiejętność właściwej eskalacji zadań i zarządzania nimi w sposób wydajny i terminowy,
  • Umiejętność tłumaczenia języka/terminów/żargonu, aby były zrozumiałe dla szerokiego grona odbiorców,
  • Umiejętność zwracania uwagi na szczegóły,
  • Dobra organizacja pracy i czasu,
Oferujemy
  • Umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcejcareer@polpharmabiologics.com