Praca: Technolog

Ogłoszenie numer: 7146780, z dnia 2022-07-04

poszukujemy kandydatów na stanowisko

Technolog

Miejsce pracy: Niegoszowice

Opis stanowiska

  • Wykonywanie próbek produktów zgodnie z formulacjami zleconymi przez przełożonego
  • Kompletowanie dokumentacji/nadzór nad aktualną dokumentacją/raportowanie
  • Wysyłanie zapytań ofertowych dla surowców/kontakt z przedstawicielami handlowymi/współpraca z przedstawicielami handlowymi
  • Wykonywanie kalkulacji kosztów wytwarzania wyrobów
  • Poszukiwanie i testowanie nowych surowców,
  • Śledzenie trendów rynkowych
  • Kontrola procesu naważania surowców
  • Praca w zakładzie produkcyjnym w Niegoszowicach
  • Praca zmianowa

Wymagania

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Obsługi komputera Excel/Word
  • Ukończone studia wyższe kierunkowe z zakresu chemii /kosmetologii/technologii kosmetyków
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów/pracy zespołowej/ rzetelność

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • Szansę na zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach i kursach
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych