Praca: Technolog / Inżynier Procesu

Firma „Malbox” The Stamping Company

Obecnie poszukuje na stanowisko:

Technolog / Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Osiek (pow. olkuski, gm. Olkusz)
Zadania:
  • Opracowanie oraz wdrażanie nowych procesów produkcyjnych, optymalizacja procesu;
  • Ciągłe ulepszanie w zakresie jakości oraz produktywności wydziału;
  • Wdrażanie do produkcji nowych referencji;
  • Zapewnienie jakości procesu technologicznego;
  • Wdrożenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej;
  • Kontakt z klientami oraz dostawcami w ramach prowadzonych projektów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Około dwuletnie doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku (najchętniej w przemyśle motoryzacyjnym) – warunek konieczny;
  • Znajomość wymagań branży automotive ISO/IATF, VDA;
  • Znajomość procesów produkcyjnych;
  • Znajomość metod: FMEA, SPC, MSA i innych;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Zdolności organizacyjne, inicjatywa i umiejętności współpracy;
  • Umiejętności planowania i realizowania działań.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie od zaraz na umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego;
  • System nagród KAIZEN;
  • Pakiet socjalny: Ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowanie
    do kolonii dla dzieci;
  • Pakiet wsparcia dla osób niepełnosprawnych.
Koniecznym warunkiem jest umieszczenie w treści CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Technolog / Inżynier Procesu, prowadzonego przez Malbox Sp. z o.o., adres wykonywania działalności: Osiek 212a, 32-300 Olkusz , NIP 6372211274, REGON 386897413. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.