Luty 18

Kontakty w pracy

27Nie wiem jak dla was, ale dla mnie zawsze bardzo ważnym elementem zatrudnienia w danej firmie i na danym stanowisku pracy było to, z kim będę pracował. Nie ma nic gorszego niż codzienne przebywanie w towarzystwie osób, które nas męczą lub irytują. Jeśli dodatkowo, nasi współpracownicy, podwładni i przełożeni są osobami niesympatycznymi, wtedy nawet najlepsza praca staje się jedną z najgorszych. Problem kontaktów w pracy można potraktować również odwrotnie. Jeśli pracujesz w zawodzie, który nie do końca ci odpowiada, a w swojej pracy masz wielu dobrych przyjaciół, z którymi przyjemnie ci się pracuje, to nagle niekomfortowe obowiązki stają się bardziej znośne.

Na swoim obecnie zajmowanym stanowisku pracy, technolog Gliwice, udało mi się trafić na osoby, które może nie są zbyt wylewne i sympatyczne, ale na pewno swym zachowaniem nie utrudniają innym pracy. Atmosferę panująca w naszej firmie oceniłbym jako zachowawczą, ale przyjemną. Niemiłe uwagi każdy ogranicza  do minimum i stara się nie wchodzić innym w drogę. Lubię spokój panujący w moim miejscu pracy, bo pozwala mi on lepiej skupić się na wykonywanych obowiązkach.

Moim bezpośrednim przełożonym jest główny technolog, pani Renata, którą określiłbym mianem kobiety w spodniach. Nie jest kruchą i niezdecydowaną istotką, a pracownikiem, który cały dział trzyma w ryzach. Do moich współpracowników należą wszyscy pracownicy działu technicznego, pracownicy działu zamówień i pracownicy działu jakości. Jako takich podwładnych nie posiadam.

Tagi:
Copyright 2021. All rights reserved.

Opublikowano 18 lutego 2014 przez PTadmin in category "Warunki pracy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *